Sosyal Medya Yönetimi

İçerik paylaşımı nasıl yapılıyor?

Öncelikle grafik ekibimiz tarafından sosyal medya yönetim paketiniz dahilinde içerikler üretilir ve bulut depolama sistemimize yüklenir. Onayınız alındıktan sonra sosyal medya uzmanlarımız tarafından içerikleriniz paylaşılır.

Neden sabit paket fiyatları yok?

Müşterilerimizin ihtiyaçları farklı olabiliyor. Müşterilerimizin kullanmadığı hizmetler için ekstra ödeme yapmalarını etik bulmuyoruz. Bu nedenle tüm hizmetlerimiz şeffaf fiyat politikası ile özelleştirilebilir şekilde sunuluyor.

Sponsorlu içerikler nasıl paylaşılıyor?

Sosyal medya hesabınız için ürettiğimiz içerikler arasından ya da özel olarak hazırlanan kampanya içeriklerinden en verimli dönüşü alacağımızı düşündüğümüz içerikler için tarafınıza bir sponsorlu içerik tavsiyesi sunulur. Ödeme yöntemleri güvenliği nedeniyle paylaşımı ekibimiz tarafından yapılan gönderiyi sponsorlu olarak sizin paylaşmanız gerekir.

Sponsorlu içerikle ilgili demografik bilgiler, bütçe, lokasyon detayları için tavsiyelerde bulunuruz.

Hangi platformlar için üretim yapılıyor?

Firmanızın ihtiyaçlarına göre aktif olarak kullanmak istediğiniz tüm platformlar için özel içerikler üretebiliriz.

Aynı anda biz de içerik paylaşabiliyor muyuz?

İçerikler grafik ekibimiz tarafından belirli bir şablona göre üretilir. Sayfanızın daha iyi görünmesi için bir akış oluşturulur bu nedenle akışı bozabileceği için kendi hazırladığınız içerikleri paylaşmanızı önermiyoruz.

Diğer Hizmetler

Revize süreçleri nasıl işliyor?

Her hizmet için farklı revize haklarınız bulunmaktadır. Revize süreçleri ve haklarınızın detaylarını aşağıdaki bağlantıdan ya da her sipariş formunun altında yer alan bağlantılardan öğrenebilirsiniz.

Revize Hakları ve Revize Süreleri

Mobil uygulamalarımızı siz mi yayımlıyorsunuz?

Müşterilerimiz talebine göre uygulama marketlerine resmi geliştirici hesabımızdan “Wizard Medya” uygulamalarınızı yükleyebiliyoruz.

İsteğe bağlı olarak firmanıza ait bir geliştirici hesap başvurusunda bulunabiliriz.

Ödemeler ve Sipariş Süreci

Hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim?

Ödemeleriniz için iki temel yöntemi kullanıyoruz.

Kredi Kartı / Online Ödeme 

Kredi kartı ile ödemelerinizde İyzico altyapısını kullanıyoruz. Yurt içi ve Yurt dışında geçerli olan tüm kredi kartlarıyla güvenli şekilde ödeme yapabilirsiniz.

EFT / Havale

Ajansımızın ilgili TL hesabına havale yaparak siparişini etkinleştirebilirsiniz.

Taksit yaptırabilir miyim?

Kredi kartı ve online ödeme yöntemini tercih eden müşterilerimiz için taksitli alışveriş imkanı sunuyoruz. Taksit oranları, komisyonlar bankanız tarafından belirleniyor.

Faturalandırma süreci nasıl işliyor?

Faturanız ödeme onayınız alındıktan sonra verdiğiniz fatura bilgilerinde yer alan e-posta adresinize E-Arşiv faturası olarak iletilir.

 

Kart bilgilerim saklanıyor mu?

Kart bilgileriniz saklanmaz. 3D Secure güvenlik sistemini kullanarak, güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

İyzico Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından yetkilendirilmiş bir şirkettir.

Almak istediğim hizmeti bulamıyorum.

Ana sayfada yer alan “Ürün veya Hizmet Al” menüsünde aradığınız hizmeti bulamıyorsanız İletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş formu oluşturdum ne kadar sürede teslim edilir?

Web sitemizde yer alan “Ürün veya Hizmet Al” bağlantısını kullanarak ilgili hizmetin siparişini oluşturabilirsiniz.

Siparişiniz sisteme kaydedilir ve en geç 24 saat içerisinde ekibimiz sizlere ulaşır. Oluşturduğunuz siparişin detaylarını aktarıp onayınızı alır.

Onay vermeniz durumunda tarafınıza bir ödeme e-postası  iletilir. Ödemenizi yaptıktan sonra hizmetiniz işleme alınır ve ilgili birim tarafından çalışmalar başlatılır.

Çalışmalarınızla ilgili son durumu temsilcinizden öğrenebilirsiniz.

Fotoğrafçılık Hizmetleri

Ürün çekimlerini hangi formatta hazırlıyorsunuz?

Ürün fotoğrafları yüksek çözünürlük kameralar ile RAW formatında çekilir. Üzerinde işlemler yapılır ve en yaygın olarak kullanılan JPG ya da PNG formatında teslim edilir.

Ürün çekimleri E-ticaret için uygun mu?

Evet fotoğraflar ihtiyacınıza göre çeşitli pazaryerleri ve e-ticaret siteleri için farklı çözünürlüklerde işleniyor ve teslim ediliyor.

Photoshop işlemlerini siz mi yapıyorsunuz?

Sipariş formunda yer alan Ek Özellikler alanından 

Fotoğraflar ne kadar sürede hazır oluyor?

Toplam fotoğraf sayısına bağlı olmak üzere genellikle 7-14 iş günü arasında tüm işlemleri bitiyor ve teslim ediliyor. Özel durumlarda önceden bilgi paylaşımı sağlıyoruz.

Web Hizmetleri

Web sitemiz her cihazda çalışıyor mu?

Web tasarımı hizmetlerimiz responsive yani farklı ekran boyutlarına uygun olarak tasarlanır. Mobil cihazlar, tablet bilgisayarlar, laptop ekranları ve masaüstü ekranlarda en iyi görünecek şekilde aynı tasarımın farklı formları hazırlanır.

Ödemeler aylık olarak mı yapılıyor?

Tüm web sitesi hizmetleri yıllık olarak faturalandırılır.

Size ekstra maliyetler çıkartmaz.

Ekstra özellikler ekleyebiliyor muyuz?

Bazı durumlarda firmaların özel yazılım ihtiyaçları olabilir. Bu durumlarda sitenizi projelendirip istediğiniz özelliklerle birlikte hangi yazılımın kullanılacağına karar veririz ve bütün özelliklerini sizi belirlediğiniz özel tasarımlar üretilebilir.

Özel projeleriniz için İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sitemiz Google'da ilk sırada yer alıyor mu?

Google algoritmasına göre hiçbir ajans yasal yollarla ilk sıra garantisi veremez. Fakat Google’ın sitenizde mutlaka uymanız gereken birtakım kuralları vardır ve web hizmetlerimizde bu kurallara uygun şekilde hazırlanır. Doğru SEO yönlendirmesiyle ilk sıraya çıkmanızı mümkün kılar.

Siteye kendimiz içerik ekleyebilir miyiz?

Elbette, blog içerikleri, makale içerikleri gibi süreklilik gerektiren web girişlerini siz yapabilirsiniz. Siteniz yayına alındıktan sonra size ulaştırdığımız kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak yönetim panelinizden içerikler yayımlayabilirsiniz.

E-Ticaret sitemizden ödemeleri nasıl alıyoruz?

Firmanızın ticaret hacmine göre farklı ödeme entegrasyonları kullanabiliyoruz. Ödeme entegrasyonlarıyla ilgili detaylı bilgiyi aktarıp komisyonlar, ödeme koşulları ve sözleşmeleri tarafınıza iletiyoruz.

İhtiyacınız olan cevapları bulamadınız mı? Endişelenmeyin, aşağıdaki bağlantıları kullanarak bize ulaşabilirsiniz.